Pôžička

Požiadať si o pôžičku môžete na čokoľvek vo výške od 100 do 30 000 €. Všetko vybavíte online z pohodlia domova. Úroky začínajú už od 3 % ročne. Individuálny prístup máme ku každému žiadateľovi. 

(V prípade, ak máte záujem o vyššiu pôžičku kontaktujte nás vopred prostredníctvom e-mailu)

Grafická schéma v jednoduchosti znázorňuje ako celý proces žiadosti o pôžičku prebieha

et-$

Podanie žiadosti

et-$

Kontrola a schválenie žiadosti

et-$

Vystavenie na trhu s pôžičkami

et-$

Čerpanie a splácanie pôžičky priamo investorovi

Podrobný postup si prečítajte na konkrétnom príklade.

Martine z Prešova sa pokazil automobil. Potrebuje peniaze na opravu vozidla vo výške 500 €, ktoré chce splatiť v šiestich pravidelných mesačných splátkach.  Martina niekoľko mesiacov z dôvodu straty zamestnania nehradila včas mesačné splátky, má záznam v bankovom registri a žiadna finančná inštitúcia jej nedokáže financie poskytnúť. Dnes má však stabilné zamestnanie a preto sa obrátila na portál www.forpeople.sk, kde požiadala o pôžičku. Portál spracoval žiadosť a poslal Martine potvrdzujúci e-mail, kde má všetky potrebné informácie a podmienky ktoré musí splniť na dokončenie žiadosti. Hlavnými podmienkami sú zaslanie kópie občianskeho preukazu, výpisu z bankového účtu a uhradenie jednorázového poplatku za registráciu žiadosti. Hneď ako splní všetky podmienky dostane e-mail s konkrétnym návrhom pôžičky a našim hodnotiacim koeficientom, na základe ktorého je vypočítaný úrok. Martina s návrhom súhlasí a uhradí poplatok za vystavenie žiadosti na Trhu s pôžičkami. Z dôvodu veľkého záujmu investorov sa žiadosť dokončí o 2 hodiny a Martine príde e-mail s konkrétnou zmluvou o pôžičke, ktorú stačí podľa inštrukcií podpísať. Po odoslaní zmluvy má Martina financie na účte do 3 pracovných dní priamo od investora.

Pôžička cez náš portál je bezpečná. Finančné prostriedky poskytujú overený investori, ktorí pochádzajú výlučne zo Slovenskej a Českej republiky a nevyžadujú žiadne poplatky súvisiace s pôžičkou. Všetky poplatky sú uvedené prehľadne v Cenníku.

Je to naozaj veľmi jednoduché! Stačí byť pri vyplňovaní žiadosti fér a poskytnúť nám všetky dôležité informácie.  Individuálne riešenie nájdeme pre každého. O pôžičku môžete požiadať aj v prípade, ak máte exekúciu alebo príjem, ktorý nie je možné doložiť. Často sa nájde investor, ktorí svoje financie investuje do rizikovejších pôžičiek s vyšším úrokom a horším hodnotiacim koeficientom.